O NAS OFERTA CENNIK KRAKÓW REZERWACJA KONTAKT English version francuska wersja English version Polska wersja Niemiecka wersja       ZOBACZ POWIĘKSZENIE
      
ZOBACZ POWIĘKSZENIE
      
ZOBACZ POWIĘKSZENIE
      
ZOBACZ POWIĘKSZENIE

       Apartament ul. Radziwiłłowska
 

Przytulne małe mieszkanie położone klika minut pieszo od Rynku Głównego, Dworca Głównego, Galerii Krakowskiej i pozostałych atrakcji Starego Miasta. Mieszkanie znajduje się w starej kamienicy na wysokim parterze, przeznaczone jest dla 2 osób, ewentualnie pary z dzieckiem. Mieszkanie jest dwupoziomowe, po schodkach zejście do poziomu kuchni i łazienki. W pokoju znajduje się wygodne łóżko małżeńskie (wersalka) oraz fotel rozkładany w łóżko pojedyncze. Mieszkanie wyposażone w TV, radio, czajnik elektryczny płyta elektryczna, lodówka, naczynia i sztućce. Zapewniamy także czystą pościel i ręczniki. W okolicy znajdują się parkingi strzeżone, na których można bezpiecznie zaparkować samochód (doba kosztuje 40 zł). Samochód można także zaparkować na ulicy przed kamienicą, ale w godzinach 10.00-18.00 ulica objęta jest płatną strefą parkowania. Wokół do Państwa dyspozycji jest mnóstwo sklepów, barów, restauracji i kafejek.


Apartament ul. Szlak


Przytulne wygodne mieszkanie położone klika minut pieszo od Rynku Głównego i pozostałych atrakcji Starego Miasta. Mieszkanie znajduje się w starej kamienicy na parterze, przeznaczone jest dla 2 ewentualnie 3 osób. Mieszkanie jest dwupoziomowe, po schodkach zejście do poziomu kuchni i łazienki. W pokoju znajduje się wygodne łóżko małżeńskie oraz fotel rozkładany w łóżko pojedyncze. Mieszkanie wyposażone w TV, radio, czajnik elektryczny płyta elektryczna, lodówka, naczynia i sztućce. Zapewniamy także czystą pościel i ręczniki. W okolicy znajdują się parkingi strzeżone, na których można bezpiecznie zaparkować samochód (doba kosztuje 40 zł). Samochód można także zaparkować bezpłatnie na ulicy przed kamienicą, gdyż ul. Szlak nie jest objęta płatną strefą parkowania. Wokół do Państwa dyspozycji jest mnóstwo sklepów, barów, restauracji i kafejek. Okna mieszkania wychodzą na ciche podwórko, co zapewni odpowiedni odpoczynek po trudach zwiedzania miasta.


Apartament ul. Ariańska


Mieszkanie znajduje się na II piętrze w starej kamienicy w ścisłym centrum Krakowa, w sąsiedztwie Dworca Głównego oraz Galerii Krakowskiej (największe centrum handlowe w Polsce), a także Akademii Ekonomicznej. Odległość od centrum Rynku Głównego to 10 min spacerem. Mieszkanie składa się z dwóch osobnych pokoi, aneksu kuchennego wydzielonego w przedpokoju oraz łazienki z prysznicem. W 1 pokoju znajduje się wygodne łóżko małżeńskie, oraz jedno łóżko pojedyncze. W drugim pokoju znajduje się łóżko piętrowe, preferowane dla dzieci. Pokoje urządzone zostały w stylu Ikea, czyli prosto ale funkcjonalnie i elegancko. W mieszkaniu znajduje się ponadto duży stół, przy którym można wspólnie spożywać posiłki. Dodatkowo na wyposażeniu TV, radio, czajnik elektryczny, płyta elektryczna, lodówka naczynia i sztućce. Zapewniamy także czystą pościel i ręczniki. W okolicy znajdują się parkingi strzeżone, na których można bezpiecznie zaparkować samochód (doba kosztuje 40 zł). Samochód można także zaparkować bezpłatnie na ulicy przed kamienicą, gdyż ul. Ariańska nie jest objęta płatną strefą parkowania. Wokół do Państwa dyspozycji jest mnóstwo sklepów, barów, restauracji i kafejek. W odległości 50 m tradycyjna kuchnia polska a także pizzeria. Okna mieszkania wychodzą na ciche podwórko, co zapewni odpowiedni odpoczynek po trudach zwiedzania miasta.

O Nas    Oferta    Cennik    Kraków    Rezerwacja    Kontakt